Momento fotosesiju piedāvājums

RADOŠI, AKTĪVI, NEPARASTI

Vai esi iedomājies dzīvi bez lietiskajiem pierādījumiem? Visticamāk, ka nē, jo tev vienmēr būs vēlme padalīties ar sev tuviem cilvēkiem kā tev ir gājis un cik skaisti tu esi izskatījies, lai savu atmiņu stāstu padarītu tik pat košu kā tu to atceries. „Momento” foto pakalpojumi piedāvā „Mirkļa fotosesijas”, kurās iemūžināsim tavu mirkli, apskati zemāk piedāvājumus un izvēlies, kurš „Mirklis” būs tev piemērotāks:

Kāzu foto:

Momento ģimenei:

Momento ģimenes fotosesijās atspoguļojam ģimenes mīlestību, mieru un saticību. Iemūžinām mirkli no jūsu kopīgās dzīves parādot ģimenes attīstību no mazākajiem līdz pat visvecākajiem. Fotosesijas rīkojam gan studijā, gan ārvidē.

Momento pilsētvidē:

Momento pilsētvides fotogrāfijā ietilpst jebkāda veida dabas skatu, darbu, priekšmetu, spēkratu fotogrāfijas atainojot tā mirkļa esamību, burvību un apjomu. Piedāvājumā ietilpst arī būvdarbu fotografēšana, kas sevī iekļauj mirkļa tehnikas darbību, būvdarbu procesu (arī vairāku dienu garumā).

Momento diena:

Momento diena piedāvā vairāku fotosesiju realizēšanu vienas dienas garumā, kas atšķiras no citām „Mirkļa fotosesijām” ar to, ka tas ir organizēts pasākums ar vienotu ideju un bildes tiek veidotas vienā dienā, vienā laikā ar vairākiem fotogrāfiem. Pasākumi tiek organizēti dažādās oriģinālās vietās ar konkrētu ideju. Lai pieteiktos pasākumam ir jāseko „Momento” jaunumiem, lai nepalaistu garām momento dienu.